راه‌اندازی 7 رشته در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد دهلران - دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران از راه‌اندازی هفت رشته کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.

 

«رحیم انصاری‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، اظهار کرد: با تلاش و پیگیری‌های انجام شده و اخذ مجوزهای لازم،7 رشته به فهرست رشته‌های مصوب این دانشگاه افزوده شد.

وی با اشاره به نیازسنجی‌ها و درخواست‌ها برای راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد در دهلران افزود: بر این اساس دانشگاه آزاد واحد دهلران پیشقراول در راه‌اندازی و فراهم کردن زمینه تحصیل در این مقطع در شهرستان است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی دهلران اضافه کرد: مهندسی معماری، مهندسی برق، حسابداری، مهندسی کامپیوتر، مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، حقوق خصوصی و روانشناسی بالینی هفت رشته ارشد این دانشگاه است.

انصاری‌پور ادامه داد: مهندسی کشاورزی، زراعت، روانشناسی و علوم سیاسی نیز سه رشته کارشناسی پیوسته از دیگر رشته‌های تصویب شده در این واحد دانشگاهی است.

وی یادآور شد: علاقمندان به تحصیلات تکمیلی می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org تا تاریخ20  دی‌ماهجهت ثبت‌نام اقدام کنند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی دهلران بیان کرد: علاقه‌مندان هنگام ثبت نام باید اولویت اول خود را در انتخاب رشته به دانشگاه آزاد واحد ایلام اختصاص دهند ولی محل تشکیل کلیه کلاس‌ها و برگزاری امتحانات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران است.

انصاری‌پور در پایان خاطر نشان کرد: در صورتی که تعداد ثبت نام کنندگان در رشته‌های تصویب شده 10 نفر به بالا باشد کلاس‌های آنان تشکیل خواهد شد.

اطلاعات تماس

شهرستان دهلران-..............
تلفکس : ..................
تلفن:...............
پست الکترونیک :

دسترسی سریع

Template Design:Dima Group